Jste zde

Domů

Prahou turistickou od dubna 2012 nově

KČT Praha - Prahou turistickouVážení turisté,

pochody „Prahou turistickou“ vstoupí v dubnu 2012 do 11. ročníku v nové podobě. Celoroční projekt je rozdělen na tři části: jarní, podzimní a zimní. Největší změny budou na jaře, kdy zahájíme „Procházky jarní Prahou“ PJP - 22 pochodů.

K již tradičním čtvrtečním pochodům (start 16.30 - 18.00; cíl 18.00 - 20.00), nově přibudou úterky (start 17.00 - 19.00; cíl 19.00 - 21.00 hod.) Takže od dubna budou každý týden dva pochody: v úterý a ve čtvrtek. Tato část vyvrcholí opět 28. června u Petřínské rozhledny.

Od srpna do října půjdeme vždy ve čtvrtek na „Procházky podzimní Prahou“ PPP - 10 pochodů. Čtvrteční starty zůstávají od 16.30 - 18.00; cíl 18.00 - 20. 00 hod. Závěrečný pochod bude končit 25. října v Národním zemědělském muzeu.

Na podzim a v zimě od listopadu do března bude v sobotu nebo v neděli dopoledne pokračovat „Putování zimní Prahou“ PZP - 20 pochodů. Místo a čas startu a cíle sledujte na skládačkách a dalších propagačních materiálech.

Další zásadní změny jsme připravili ve startovném. Nově bude 20 Kč pro všechny příchozí, pro děti do 15 let zůstává 5 Kč. Člen KČT s platným průkazem bude mít na 26 pochodů slevu ve výši 50%.

Slevu je možné uplatnit na základě předplatních slevových kuponů, které jsou v předprodeji od 13. února průběžně v infocentru KČT. Další možnost nákupu bude na Jarním sluníčku 24. března a na dalších pochodech, které budou označeny ve skládačce. Na jeden turistický rok od dubna do března si každý člen KČT může zakoupit maximálně 26 kuponů, buď najednou, nebo postupně. Kupony jsou platné po dobu dvou let. Platí na pochodech, které jsou zařazeny do projektu „Prahou turistickou“ s výjimkou pochodů Novoroční čtyřlístek, které mají zvláštní režim.

Další podrobné informace sledujte na www.kct.cz nebo na www.prahouturistickou.cz a v infocentru kČT na Fügnerově náměstí v Praze.

Za výbor KČT Praha Jaroslav Krejzlík

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card

          Fotolab-cewe Český systém kvality služeb (ČSKS)

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.
Alpine Pro

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Národní muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad Lví stopa - ŠKODA-auto

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy